Biz Kimiz

 

Kadınfit,1996 yılından bu yana  lojistik sektöründe faaliyet gösteren,ürün depolama,paket teslimatları konusunda yerli yabancı bir çok şirkete servis vermiş,zamanın ve güvenilir iş akışının değerine yatırım yapmış bir şirketin,Peu Dağıtım ve Pazarlama San ve Tic Ltd Şti nin e-ticaret koludur.

Lojistik sektöründe ülkemizin büyük ve köklü kuruluşlarına hizmet verdik;Eczacıbaşı Ecza Ürünleri Promosyon Dağıtımları,İstanbul Ecza Koop tüm Türkiye ilaç dağıtımı,Braiform Packaging Solution ile Mark&Spencer,Tommy Hilfiger,Debenhams,Gap gibi markaların tekstil aksesuar tedariği ve daha bir çok önemli markanın depolama,dağıtım ve teslimat organizasyonunu yıllarca oluşturup icra etmiş bir şirketin kolu olarak teslimat işinin detay ve inceliklerini Kadınfit markası ile ayağınıza getirdik.

Yıllarca elektronik ticaret yapan kendi müşterilerinin yaptığı satışları alıcılarına ulaştıran Peu Dağıtım Ve Pazarlama,Kadınfit markası ile kadının her ay okuyacağı eğlenceli bir magazin,kadını fit gösteren tekstil ürünleri ile alışveriş,Uzman Diyetisyen kontrolünde ve yönetiminde Online Diyet hizmetleri ve ücretsiz yaşam koçu desteği sunan bir yaşam alanı ve bir hizmet şeklidir.

Aircraft markası Kadınfit’e ait bir elbise markası olup,sitemizde bu ürünleri ”vücut kusurlarını saklayan fit elbiseler” adı altında satmaktayız.Aircraft markası Kadınfit in ”Kadını Fit Gösteren” elbiselerinin markasıdır ve bizzat Kadınfit tarafından üretilmektedir.

1996 yılından bu yana başladığı hiçbir işi yarım bırakmamış bir şirketin deneyim ve birikimi ile her ay dinamikleri değişen bir adresde sizlerle buluşarak yaşadığımız anı en güzeliyle değerlendirmek üzere buradayız.

Bize ulaşmak için yapacağınız en küçük bir girişimde ne kadar canlı bir dünyaya girdiğinizi,ne kadar önemsendiğinizi hissedeceksiniz.

Saygılarımızla,

Kadınfit CRM

Kadınfit Saha İletişim.0533 7129283

 

HER TÜRLÜ SORUNUZ İÇİN BİZE YAZABİLİRSİNİZ