kadinfit website logo black png footer

Kadınfit, 1996 yılından bu yana lojistik sektöründe faaliyet gösteren, ürün depolama, paket teslimatları konusunda yerli yabancı bir çok şirkete servis vermiş, zamanın ve güvenilir iş akışının değerine yatırım yapmış bir şirketin, Peu Dağıtım ve Pazarlama San ve Tic. Ltd. Şti’nin e-Ticaret koludur.

Lojistik sektöründe ülkemizin büyük ve köklü kuruluşlarına hizmet verdik; Eczacıbaşı Ecza Ürünleri Promosyon Dağıtımları, İstanbul Ecza Koop tüm Türkiye ilaç dağıtımı, Braiform Packaging Solution ile Mark & Spencer, Tommy Hilfiger, Debenhams, Gap gibi markaların tekstil aksesuar tedariki ve daha bir çok önemli markanın depolama, dağıtım ve teslimat organizasyonunu yıllarca oluşturup icra etmiş bir şirketin kolu olarak teslimat işinin detay ve inceliklerini Kadınfit markası ile ayağınıza getirdik.

Yıllarca elektronik ticaret yapan kendi müşterilerinin yaptığı satışları alıcılarına ulaştıran Peu Dağıtım Ve Pazarlama, Kadınfit markası ile kadının her ay okuyacağı eğlenceli bir magazin, kadını fit gösteren tekstil ürünleri ile alışveriş, uzman diyetisyen kontrolünde ve yönetiminde online diyet hizmetleri ve ücretsiz yaşam koçu desteği sunan bir yaşam alanı ve bir hizmet şeklidir.

AIRCRAFT markası Kadınfit’e ait bir elbise markası olup, web sitemizde bu ürünleri “vücut kusurlarını saklayan fit elbiseler” adı altında satmaktayız. Aircraft markası, Kadınfit’in “Kadını Fit Gösteren” elbiselerinin markasıdır ve bizzat Kadınfit tarafından üretilmektedir.

1996 yılından bu yana başladığı hiçbir işi yarım bırakmamış bir şirketin deneyim ve birikimi ile her ay dinamikleri değişen bir adreste sizlerle buluşarak yaşadığımız anı en güzeliyle değerlendirmek üzere buradayız.

Bize ulaşmak için yapacağınız en küçük bir girişimde ne kadar canlı bir dünyaya girdiğinizi, ne kadar önemsendiğinizi hissedeceksiniz.

Mutlu alışverişler!

Saygılarımızla,
Kadınfit CRM

Ürünlerimizi, Tekstilkent Ticaret Merkezi’nde bulunan operasyon merkezimizde %100 yerli olarak üretiyoruz. Tüm ürünlerimizde en üstün kalitede malzeme kullanır ve cilt sağlığını da dikkate alarak üretiriz.

Müşteri memnuniyeti politikamızı, web sitemizde de aynı titizlikle uyguluyor ve her türlü sorularınızı cevaplayabilmek için destek ekibimizle hazır bekliyoruz.

3D Secure altyapılı güvenli ödeme altyapımız  ve İyzico desteğiyle tüm alışveriş deneyiminizi %100 güven içinde sağlıyoruz.

Çalışma Saatlerimiz
Pazartesi: 09.00-20.00
Salı: 09.00-20.00
Çarşamba: 09.00-20.00
Perşembe: 09.00-20.00
Cuma: 09.00-20.00
Cumartesi: 10.00-20.00
Pazar: Kapalı

Hikâyemiz genç, sportif, dinamik ve modern bir ayakkabı markası yaratma arzusu ile başladı. Koleksiyonlarımız, tekstil ve ticaret alanlarındaki bilgi birikimi ve tecrübelerimiz ile sektörel ihtiyaçlar da göz önünde bulundurarak oluşturuldu. Anlamı; “akıllı, zeki ve başarılı kadın” olan Zümra Concept markamızın tüm ürün ve koleksiyonları “ayakları yere sağlam basan, başarılı ve güçlü kadınlara” hitaben tasarlanıyor. Özgün tasarımının ve yaratıcı hikâyesinin yanı sıra, üretim süreciyle de fark yaratan Zümra Concept, bu süreçte sağlık ve kalite standartlarını da en yüksek seviyeye oturttu.

İstanbul Kadıköy’de bulunan firmamız, öncelikleri arasında ilk sıraya müşteri memnuniyetini koymuştur. Bu yaklaşımımızı e-ticaret sitemizden yapılan alışverişler için de aynı titizlikle göstermeye devam ediyoruz. Müşterilerimizin verdikleri siparişlerin, en kısa sürede kendilerine ulaşması için sürekli olarak stoklu çalışıyoruz. Web sitemiz üzerinden yaptığınız alışverişlerin sorunsuz olarak gerçekleşmesi ve gerekli durumlarda iptal, iade ve değişim taleplerinin hızla işleme alınabilmesi için müşteri hizmetlerimiz her zaman sizi dinlemeye ve çözüm üretmeye hazırdır.

Mutlu alışverişler!

Gülhan & Yasemin

Navigation
Close

My Cart

Close

Wishlist

Recently Viewed

Close

Great to see you here!

A password will be sent to your email address.

Kişisel verileriniz bu web sitesindeki deneyiminizi desteklemek, hesabınıza erişimi yönetmek ve privacy policy sayfamızda açıklanan diğer amaçlar için kullanılacaktır.

Already got an account?

Close

Close

Categories

Newsletter

Hoş geldiniz!

Yeni ürünlerimizden, özel tekliflerimizden ve en son indirimlerden anında haberdar olmak için bizi Instagram'dan takip etmeyi unutmayın.