Kadınfit Online Diyet Programı Nedir?

Online diyet; Beslenme ve Diyet Uzmanı Aysu Bekci kontrolünde, bilgisayar ya da telefonunuzdan ulaşabileceğiniz, sürekli bağlantıda olabileceğiniz ve süreci kolayca takip edebileceğiniz bir diyet uygulamasıdır.

Online Diyet Programı Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Hayır, gerekmiyor. Çünkü bir diyetisyene gittiğinizde size soracağı soruların hepsini bize göndereceğiniz Online Diyet Formu’nda cevaplandırmış olacaksınız.

Gerekli gördüğümüz durumlarda, formda verdiğiniz cevaplara ek olarak, bulunduğunuz yerdeki bir Sağlık Ocağından rahatlıkla alabileceğiniz rutin kan testini isteyebiliriz.

Beslenme ve Diyet Uzmanı Aysu Bekci ile her zaman iletişimde olabileceğiniz için, günlük hayatınıza devam ederek; trafik kargaşası yaşamayarak, muayene sırası beklemeyerek ve konunuzu ilgilendirmeyen diğer birçok ek ücreti ödemeden profesyonel bir diyet hizmeti almış olursunuz. Ayrıca;

  • Kadınfit Üyesi olacağınız için birçok Kadınfit hizmetinden faydalanabilecek,
  • kadinfit.com alışverişlerinizde %20 indirimli alışveriş yapabilecek,
  • Ücretsiz Yaşam Koçu Desteği hizmetinden faydalanabileceksiniz.

Kadınfit; günlük yaşamın getirdiği insan ilişkileri, ailevi ya da ekonomik sorunlardan dolayı ya da farklı bir probleminizden dolayı diyetten vazgeçmenizi istemez ve sizi ruhsal olarak da destekler.

Yaşam Koçu John Özkok, Kadınfit Online Diyet Programını uyguladığınız sürece size ücretsiz olarak destek verir.

Evet, sürekli iletişimde kalabileceğiz, sorunlarınızı paylaşabileceğiniz, tavsiyeler alabileceğiniz bir programdan bahsediyoruz.

Yaşam Koçunuzu Tanıyın >

Beslenme ve Diyet Uzmanı Aysu Bekci, Online Diyet Formu’nda cevaplamış olduğunuz verileri dikkate alınarak size ve yaşam rutininize en uygun ve sağlıklı beslenme ve diyet programını yazar ve süreci devamlı takip ederek diyetinizden maksimum verim almanızı sağlar.

Takipli diyet; kısaca “diyetisyeninizle her an sizinle iletişim içinde olmamız” demektir.

Beslenme ve Diyet Uzmanı Aysu Bekci, sizden haftalık kilo ölçümü ve fotoğraf talep eder; bu ölçümlere göre beslenme listenizi güncelleyerek diyetinizden en verimli şekilde yararlanmanızı sağlar.

Bu program ile dilediğiniz kiloya ulaşacağınızı, sağlıklı kalacağınızı, üstelik bir diyetisyen tarafından devamlı takip edileceğinizi bilmek sizi mutlu etmez mi?

“Siz programa bağlı kaldıkça, başarı kaçınılmazdır.”

Kadınfit Online Diyet Programı serüvenine katılmak, bilgi formumuzu doldurup bize göndermekle başlayacaktır.

Hazırsanız, buradan başlayabilirsiniz. >

kadinfit.com web sitemizden dilediğiniz Online Diyet Programını satın aldıktan sonra;

1-Online Diyet Formu ile bize bilgilerinizi iletiyorsunuz,
2-Formunuz ve ödemeniz tarafımıza ulaştığında size özel diyet programı hazırlanıyor ve iki (2) iş günü içerisinde e-posta adresinize gönderiliyor.

Bu programın içinde, diyetisyeninizle yapacağınız haftalık telefon görüşmeleri ve randevu saatleri de mevcut olacaktır. Bunun yanı sıra dilediğiniz kadar e-mail ve WhatsApp görüşmesi sağlayabileceksiniz.

Navigation
Close

My Cart

Close

Wishlist

Recently Viewed

Close

Great to see you here!

A password will be sent to your email address.

Kişisel verileriniz bu web sitesindeki deneyiminizi desteklemek, hesabınıza erişimi yönetmek ve privacy policy sayfamızda açıklanan diğer amaçlar için kullanılacaktır.

Already got an account?

Close

Close

Categories

Newsletter

Hoş geldiniz!

Yeni ürünlerimizden, özel tekliflerimizden ve en son indirimlerden anında haberdar olmak için bizi Instagram'dan takip etmeyi unutmayın.