Kadınfit Yaşam Koçu Desteği Nedir?

Ücretsiz Yaşam Koçu Desteği, Kadınfit Online Diyet Programı‘ndan faydalanan müşterilerimize Yaşam Koçu John Özkok tarafından ücretsiz olarak sunduğumuz bir destek programıdır.

Ücretsiz Yaşam Koçu Desteği Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Kadınfit; günlük yaşamın getirdiği insan ilişkileri, ailevi ya da ekonomik sorunlardan dolayı ya da farklı bir probleminizden dolayı diyetten vazgeçmenizi istemez ve sizi ruhsal olarak da destekler.

Yaşam Koçu John Özkok, Kadınfit Online Diyet Programı‘nı uyguladığınız sürece size ücretsiz olarak destek verir.

Evet, sürekli iletişimde kalabileceğiz, sorunlarınızı paylaşabileceğiniz, tavsiyeler alabileceğiniz bir programdan bahsediyoruz.

Yaşam Koçunuzu Tanıyın >

Ücretsiz Yaşam Koçu Desteği hizmetinden faydalanabilmek için Kadınfit Online Diyet Programı‘na üye olmalısınız.

kadinfit.com web sitemizden dilediğiniz Online Diyet Programı‘nı satın aldıktan sonra;

1-Online Diyet Formu ile bize bilgilerinizi iletiyorsunuz,
2-Formunuz ve ödemeniz tarafımıza ulaştığında size özel diyet programı hazırlanıyor ve iki (2) iş günü içerisinde e-posta adresinize gönderiliyor.

Bu programın içinde, diyetisyeninizle yapacağınız haftalık telefon görüşmeleri ve randevu saatleri de mevcut olacaktır. Bunun yanı sıra dilediğiniz kadar e-mail ve WhatsApp görüşmesi sağlayabileceksiniz.

Navigation
Close

My Cart

Close

Wishlist

Recently Viewed

Close

Great to see you here!

A password will be sent to your email address.

Kişisel verileriniz bu web sitesindeki deneyiminizi desteklemek, hesabınıza erişimi yönetmek ve privacy policy sayfamızda açıklanan diğer amaçlar için kullanılacaktır.

Already got an account?

Close

Close

Categories

Newsletter

Hoş geldiniz!

Yeni ürünlerimizden, özel tekliflerimizden ve en son indirimlerden anında haberdar olmak için bizi Instagram'dan takip etmeyi unutmayın.