Güzel ve fit bir vücudun üzerine çuval giyseniz yakışır derler.Yanlış mı? Değil!

Vücudunuz kabul edilen  ölçülerle belirlenmiş güzellikte olmayabilir,mesela çok uzun olmayabilir,gövde uzunluğu bacak uzunluğuna göre kısa olabilir,ama güzel bir bel girintisi ve sıkı bir kalça ile dik bir duruş,kısacası fit bir görünüm sizi çekici kılar ve bu da yeter de artar!Ve tüm bunlar diyeti yaşam biçimi olarak kabul etmekten geçer.

Yani diyet yapmayı,yasaklandığınız bazı yiyeceklerle hayatınızı geçici bir süre cehenneme çevirmek gibi algılamamak gerek.Vücudunuzun neye ihtiyacı olduğunu bilip yediklerinizi buna göre düzenlemeniz gerekir hepsi bu.İşte diyet bu kadar önemli ve bu yüzden ‘’sağlıklı beslenme’’ ile eşdeğer.

Diyet mucize mi? Evet diyet bir mucize.Çünkü kilo almış hantal bir vücudun yarattığı mutsuzluğu düzelterek yaşama sevincine çevirebilen bir kavram.İnsanı mutsuz iken mutlu eden her kavrama mucize kelimesi yakışmaz mı sizce de?

Sağlıklı beslenerek tüm belalardan uzak kalabilmek mümkün.Uzun ve sağlıklı yaşamanın kuralının düzgün beslenme olduğunu bile bile nedense bu kuralı pek bir esnetiriz.İşte diyet ve sağlıklı beslenme kuralları sizi uzun ve sağlıklı yaşatan kurallardır,insan güle oynaya uygular bu kuralları.Üstelik de diyet ayağınıza gelmişse ve uzman diyetisyen telefonunuzun diğer ucunda ise.Sizden haftalık kilo ve fotoğraflarınızı isteyerek diyetinizi sürdürmenizi sağlayan ve sizi istediğiniz kiloya ulaştıran bir uzman hep yanınızda.İşte Online Diyet bunu yapıyor.

Bu mucizeyi yaşayın,

Sevgilerimizle

Pınar Bekci

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir