Hamile Kıyafetleri,Hamile Taytı,Emzirme Atleti..Bebek Doğunca Ne Yapacağız Bunları?

Hamile kıyafetleri denilince akla hamilelik bitince kullanılmayacak ürünler geliyor değil mi? Aslında tam olarak öyle değil.Hemen hemen satın aldığınız tüm ürünleri hamilelik bitip de o tatlı bebeğinizi kucağınıza aldığınızda da severek giymeye devam edebilirsiniz.

Bunun için ürün seçimlerinizi doğru yapmanız lazım.

Örneğin Hamile Taytı hamilelik bitince de giyilebilir,zaten tayt üzerine bel ve karın bölgesine indirdiğimiz uzun bir bluz,gömlek gibi parçalarla giydiğimiz düşünülürse karın bölgesinde kalan hafif bir rahatlık bizi üzmeyecektir.

Kadınfit Hamile Taytı bu özelliğe sahiptir.Hamilelikten sonra da giyilebilir.Bambu iplikden üretilmiştir.

Hamilelik boyunca alıp hazırladığınız emzirme atleti de öyle..zaten açılır kapanır penceresi ve elastik dokusu sayesinde göğsünüz, sütünüz çekilse ve hacim kaybetse bile giyilebilir.

Hamileliğinizde aldığınız hamile kıyafeti,elbise ise bebek doğduktan sonra beline kemer bağlayıveririz ve şık bir elbise elde ederiz öyle değil mi?

Bu süreçte satın aldığınız hırka türü ürünleri konuşmaya gerek bile yok,onları her daim kullanabiliriz nasılsa,özellikle yakası şal gibi olup göbeği sarıp sarmalayan cinsten ise gel keyfim gel! Çünkü o yakalar hoş bir detay katar görünümümüze.

Velhasıl iyi ki kadın olmuşuz,sıkılmak yok,her şeyimiz detaylı ve çok yönlü maşallah!.

Aklımızı kullanıp,anı yaşamayı öğrenir,yaşamı kaçırmazsak sevip sevilir ve doyurucu bir hayat süreriz.Yüzünde gülümseme olan tüm kadınlar güzeldir.Kendimizi içimizdeki sevdaya bırakalım akıp gidelim,hayata karışalım..öyle her konuya direnç göstermeyelim.

Unutmadan,bebek doğunca hormonların sebep olduğu inişli çıkışlı duygularla ne yapacağız biliyor musunuz.? Eğer gözyaşlarıyla ağlıyorsak suratımızı gülen birinin suratı gibi yaparak ‘’birazdan düzeleceğim,sakın korkma’’ diyerek işi espriye dökmeye çalışacağız.Daha da kötü hissediyorsak gidip uyuyan yada ağlayan bebeğimize uzun uzun bakacağız..ve nasılsa sakinleşeceğimizi bileceğiz.Sohbet etmek istediğinizde yaşam koçumuza yazıp ücretsiz danışmanlık alın..Hamile kiloları için de Online Diyet danışmanlığımızdan faydalanın.

Buradaysak buranın hakkını verelim,yaşamın hakkını verelim.Biz sizinleyiz.

Sevgilerimizle

Pınar Bekci

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir