İade Koşulları

  • İade Prosedürü

Satın aldığınız ürünleri eksiksiz, kullanılmamış ve hiçbir şekilde zarar görmemiş haliyle,  10 gün içinde iade edebilirsiniz.

Önemli Hatırlatma : Hijyen Nedeniyle Ambalajı Açılmış Veya Denenmiş  Tene Temas Eden İç Giyim (Atlet, Korse vb…) , Alt Grup (Popo Hacimlendirici, Uzun ve Kısa Paçalı Korseler vb… ) Ürünlerinde İade Ve  Değişim Mümkün Değildir.

Ücret iadesi, ürünün irsaliyesi-faturası vb ile beraber tarafımıza ulaşmasından sonra ödeme aracı (kredi kartı) yasal sürelerine göre gerçekleştirilir. Nakit ödemelerinizde ürün elimize geçtikten sonra kontrolleri tamamlanınca 3 iş günü içinde kargo bedelleri düşüldükten sonra vereceğiniz bir GARANTİ BANKASI hesabına gönderilir.Paranızın iadesi işlemi 10 gün içinde tamamlanır.

Not:Ürünü kapıda ödeme ile aldıysanız ”kapıda ödeme hizmet bedeli”tarafınıza iade edilememektedir.

İade ve Değişimde kargo bedeli müşterimize aittir.

  • Değişim Prosedürü

Ambalajı kırılmış, çatlamış ürünler, problemli veya kullanılamayacak durumda gelen ürünler için yine aynı şekilde eksiksiz, kullanılmamış ve hiçbir şekilde zarar görmemiş haliyle, faturası ile birlikte 10 gün içinde  değişim talebi ile iade edebilirsiniz. Değişim talebi için aşağıda verilen email adresimize iade sebebini bildiren bir email gönderiniz.

Yeni ürün, ürünün faturası ile beraber tarafımıza ulaşmasının ardından gereken ürün incelemeleri yapıldıktan sonra en kısa zamanda gönderilir.Ürün stokta yok ise paranızın iadesi yapılır. Kullanılmış ürünler için değişim işlemi yapılmaz.

Ürün değişimi ve iadesinde kargo müşterimize aittir.

İade/Değişim adresi:

Tüm iade ve değişim paketlerinin Yurtiçi Kargo  ile gönderilmesi gerekmektedir. Diğer kargo firmaları ile yapılan gönderiler kabul edilmemektedir.
Alıcı: Peu Dağıtım ve Pazarlama San ve Dış Tic Ltd Şti

Adres: Tekstilkent B10 Blok No:56 Esenler, İstanbul

Aşağıdaki E-MAİLİ  kullanarak iade talebinizi sebebi ile birlikte iletebilirsiniz.En kısa sürede emailinize cevap gelecektir.
Tüm alanların doldurulması zorunludur:
siparis@kadinfit.com