İade Koşulları

  • İade Prosedürü

Satın aldığın ürünleri eksiksiz, kullanılmamış ve hiçbir şekilde zarar görmemiş haliyle, faturası ile birlikte hiçbir sebep göstermeden 14 gün içinde iade edebilirsiniz. Mevzuat ve hijyen kuralları gereği kapağı açılmış/kullanılmış ürünler iade alınmamaktadır. İade talebi için web sitemizdeki  iade formunu doldurmanız gerekmektedir.

Ücret iadesi, ürünün faturası ile beraber tarafımıza ulaşmasından sonra ödeme aracı (kredi kartı) yasal sürelerine göre gerçekleştirilir. Faturasız gönderilen ürünler ve kullanılmış ürünler için geri ödeme işlemi yapılmaz.

Not:Ürünü kapıda ödeme ile aldıysanız ”kapıda ödeme hizmet bedeli”tarafınıza iade edilememektedir.

  • Değişim Prosedürü

Ambalajı kırılmış, çatlamış ürünler, problemli veya kullanılamayacak durumda gelen ürünler için yine aynı şekilde eksiksiz, kullanılmamış ve hiçbir şekilde zarar görmemiş haliyle, faturası ile birlikte 7 gün içinde  değişim talebi ile iade edebilirsiniz. Değişim talebi için web sitemizdeki değişim formunu doldurmanız gerekmektedir.

Yeni ürün, ürünün faturası ile beraber tarafımıza ulaşmasının ardından gereken ürün incelemeleri yapıldıktan sonra en kısa zamanda gönderilir.Ürün stokda yok ise paranızın iadesi yapılır. Faturasız gönderilen ürünler ve kullanılmış ürünler için değişim işlemi yapılmaz.

Ürün, verilen tüm talimat ve bilgilere rağmen alıcıdan kaynaklı yanlış beden ve yanlış renk vb sebeplerle iade ediliyorsa yeni gönderimin kargo bedeli alıcıya yansıtılır.

İade/Değişim adresi:

Tüm iade ve değişim paketlerinin UPS kargo  ile gönderilmesi gerekmektedir. Diğer kargo firmaları ile yapılan gönderiler kabul edilmemektedir.
Alıcı: Peu Dağıtım ve Pazarlama San ve Dış Tic Ltd Şti

Adres: Tekstilkent B10 Blok No:56 Esenler, İstanbul

Aşağıdaki formu kullanarak iade talebinizi iletebilirsiniz.
Tüm alanların doldurulması zorunludur.

[contact-form][contact-field label=’Ad Soyad’ type=’name’ required=’1’/][contact-field label=’E-Posta’ type=’email’ required=’1’/][contact-field label=’Sipariş Numarası’ type=’text’/][contact-field label=’Ürün Adı’ type=’text’/][contact-field label=’Açıklama’ type=’textarea’/][/contact-form]