Biz Kadınfit olarak ,bir beden küçülten korseler,hamile taytı,emzirme sütyeni,gece giyimi,korse,online diyet  ve benzeri ürünleri sizlere ulaştırmaya çalışırken,bu mecrayı sizi aydınlatacak ve eğlendirecek bilgi ve haberlerle süslemeye devam etmeye kararlıyız.

Biliyorsunuz birinci ilkemiz,konusu ne olursa olsun tüm blog yazılarımızda geçen bir kavramı ‘’özel yeteneğinizi bulun’’ sloganıyla dikkatinize sunmaya çabalıyoruz.

Olmak için doğduğunuz insan olmanızı sağlayan çok belirgin bazı özellikleriniz ve yetenekleriniz vardı,yaşam yolunun başında yaşadığınız bir çok acı gerçekle bu yeteneklerin üzeri örtüldü,onlardan uzaklaştınız..Bir gün onları farkedecek gibi olduğunuzda artık köprünün altından çok sular akmıştı ve siz bazı yol ayrımlarında şu ya da bu yolu seçerek çoktan bir türkü tutturmuştunuz ve sil baştan yapmaya da hiç niyetiniz yoktu.

Oysa olmak için doğduğunuz insan olamadığınız için,başlarda az hissettiğiniz mutsuzluk, ağacın dallarına ulaşan ve tüm gövdeyi saran bir hastalık gibi sizi ele geçirdiğinde sorgulamaya başladınız;’’neden mutsuzum ben?’

Mutsuzsunuz çünkü kendinize ters düştünüz,sizi mutlu eden şeyleri unuttunuz ve onların peşine düşemediniz.Zamanla o pırıltılı yönleriniz köreldi,ışığınız söndü ve artık oturduğunuz koltuğun çevresini bile aydınlatamamaya başladınız.

Tam kapasite ile yaşamaya devam etmek varken siz kısıtlı imkanlar,sevmediğiniz insanlar,mecburen yaptığınız eylemler tarafından kuşatıldınız.

İstediğiniz havuzlu evde yaşayıp,istediğiniz rotaları gezecekken,istediğiniz işi yapıp,istediğiniz arabaya binebilecekken siz ezberletilmiş bir yaşam seçtiniz ve sonuçları kaçınılmaz oldu.!

Şimdi,şu an,burada bu yazıyı okuyorsanız bir şansınız var demektir.Yıllar yıllar önce üzeri örtülen o yeteneğinizi keşfedebilir,o yeteneği geliştirebilir,onun çevresinde para kazanabilir,tutkunuzu o yetenekle bağlayıp mutluluğa yelken açabilirsiniz.

Bu ay size bu konuyu bir klinikte tedavi kıvamında,son derece anlaşılır bir tarzda yazılmış müthiş bir kitap ile gündeminize getirmek istiyoruz.Kitabın adı ‘’Senin Olayın Ne?’’ Yazarı Steve Olsher.Bu kitabı bize Kadınfit in Purchasing Manager i sayın VEDAT YAZICIOĞLU tavsiye etti.

‘’Sizi en son çok öfkelendiren bir olayı düşünün’’diye başlıyor kitap..Okumaya çok ama çok değer!

Kendinizi bulmanızı diliyoruz,

Sevgilerimizle,

KADINFİT

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir