Kadınfit Hizmetleri Neler

Kadınfit ,hayatın kadınla başladığından ve onsuz  olunamayacağından yola çıkarak,bu değerli varlığın mutlu olup eğleneceği,merak ettiklerini sorup öğrenebileceği daha doğrusu başka bir görüş daha alabileceği,donanımına donanım katıp güçlü yanlarını ortaya çıkararak kendini parlatabileceği bu esnada alışveriş yapabileceği bir dinlenme odasıdır.

Burası kafa boşaltacağınız rahatlayacağınız bir yer.Bizimle hikayelerinizi paylaşabileceğiniz,hayatta öne çıkamadığınız için üzüldüğünüz anlarda kadınfit olarak sizi tanımamıza fırsat verdiğiniz sürece kişisel destek alabileceğiniz bir yer.

Bir diyetisyenimiz,bir yaşam koçumuz ,bir kreatif moda tasarımcımız ve onun ekibi,bir estetik ve rekonstruktif  doktorumuz ,yazar ve teknik ekibimiz ile sizleri kucakladığımız canlı,eğlenceli bir yaşam alanı oluşturduk kadınfit olarak.

Kadınfit , kısa periyodlarda farklı konularla kendini yenileyerek hep karşınızda ,yanınızda olacak.Yani bu ay ‘’kahveni yudumlarken bakımını yap’’ konusunu işledik.Burada  dağıtımını gerçekleştirmiş olduğumuz  Yunan Kahvesi ve Moshosgarden bakım ürünlerini ilgilerinize sunduk.

Bilgi ve ürünler ile yanınızda olduğumuz bu mecrada satışa sunduğumuz ürünlerin kalitesini en başta biz sorguladık,üretiminden başlayarak tüm vücut bulma sürecine hakim olduğumuz ürün ve hizmetleri tarafınıza sunduk.

Bize beslenmeniz ,diyetleriniz,vücut kusurlarınız,saçınız,tırnaklarınız,stiliniz ,üzüldükleriniz,kısaca sizi fit ve sağlıklı göstermesi gereken tüm unsurlar hakkında yazın size destek olalım.

Ama bizi sıklıkla ziyaret etmeyi ihmal etmeyin,sizin için yaptığımız çalışmalarımızı görmeden geçmeyin hatta bültenlerimize üye olun.

Bu ay,Amber Rose Kil Maskesi,Lava Brow Lash Care kaş ve kirpik bakımı,Lava Nail Care tırnak bakımı,Grande Shooting Toner müthiş bir tonik,Sweethearth günlük nemlendirici,Acapella ve Damask Rose tonikler,Coco Hair Mask müthiş bir saç maskesi,Klementin lavanta kokulu yüz maskesi,Shea Lavender ve Shea Vanilla el ve yüz kremleri ile Ultra Facial Jel mükemmel bir yüz temizleyici ile yüksek kaliteli ,ince çekilmiş Yunan Kahvesini dikkatinize sunduk.

Yunan kahvesi yüksek kaliteli bir kahve olmasının yanısıra,fincanı kapattığınızda ince tortusuyla size mükemmel bir fal keyfi yaşatır.Falcı Bacı nın gözleri parlayacak fincanınızı görünce.Yorumuna derin yorumlar katacak,atlar,denizler,tepeler,bulutlar,ağaçlar,kuşlar çıkacak fincanınızda.

Kahvenin insanı bir sohbette birleştiren,buluşmalara bahane,içilmezse kendine gelememe halleri yaşam sevincimizin koca bir bileşeni değilmi?

Kahvenizi afiyetle içip falınızı kapatın ve o esnada bu doğal bakım ürünlerinin keyfini çıkarın.

Sevgiler

Kadınfit

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir