Online Diyet

ONLİNE DİYET NEDİR?

Online diyet, sizi yormadan, evinizdeki bilgisayarınızın başında yada telefonunuzdan ulaşabileceğiniz,kalkıp bir diyetisyene gitmeden, güvenilir bulduğunuz o diyetisyen ile sürekli bağlantıda olduğunuz,hep takipte kaldığınız bir diyet uygulamasıdır.
Şimdi sorularla Online Diyet i biraz daha tanıyalım,

HİÇ DİYETİSYENE GİTMEDEN DİYET YAPILIR MI?

Evet yapılır, çünkü bir diyetisyene gittiğinizde size soracağı soruların hepsini bize göndereceğiniz Online Diyet Formu nda cevaplandırmış olacaksınız.Gerekli gördüğümüz durumlarda,buna ek olarak,bulunduğunuz yerdeki bir sağlık ocağından rahatlıkla alacağınız rutin kan testini isteyebileceğiz. Diyetisyeninizle yani benimle her zaman iletişimde olabileceksiniz,üstelik trafik kargaşası yaşamayacak,muyane sırası beklemeyecek ve konunuzu ilgilendirmeyen diğer bir çok ücreti ödememiş olacaksınız.

Bunun yanında, Kadınfit sitesinin üyesi sayılacağınız için bir çok Kadınfit hizmetinden faydalanabilecek ve alışverişlerinizde yüzde yirmi indirim avantajı yakalamış olacaksınız.

GERÇEKTEN BU ŞEKİLDE BANA UYGUN DİYETİ YAZABİLİRMİSİNİZ?

Size uygun diyet programını belirlemek için sizden istediğimiz her türlü bilgi ve veri, bize göndereceğiniz bilgi formunda mevcut olduğundan rahatlıkla size uygun beslenme programını oluşturmaktayız.

Diyetinizin takipli olması demek,size bir beslenme listesi verip sizi günler sonra aramak değil,her an sizinle iletişim içinde olmamız demektir.

Sizden haftalık kilo ölçümü ve fotoğraf isteyeceğiz.Bu ölçümlere göre beslenme listesini değiştirerek düzenlemeye devam edeceğiz.

BU UYGULAMA BAŞARILI MI?

Siz programa bağlı kaldıkça başarı kaçınılmazdır.  Eğlenceli  bilgi formumuzu doldurup bize göndermekle başlattığınız serüvenin sonucunda dilediğiniz kiloya ulaşacağınızı ve sağlıklı kalacağınızı, üstelik takip edileceğinizi bilmek sizi mutlu etmez mi?

 

SİZİ ONLİNE DİYET UYGULAMASI YAPAN DİĞER İŞLETMELERDEN AYIRAN NEDİR?

Bu konuda başarılı diyetisyen meslektaşlarımız ve işletmeler var. Onlar bu sistemin başarısının kanıtları ve devamlılıkları bizi oldukça memnun etmektedir.

Biz Kadınfit olarak kadının fiziksel ve ruhsal dünyasının fitliğine hizmet etmekteyiz.Bu ailenin bir üyesi olduğunuzda tüm hizmetlerimizden faydalanabilecek ve alışverişlerinizde yüzde yirmi indirim elde etmiş olacaksınız.

Online Diyet uygulamasında sizi takip ederken ücretsiz Yaşam Koçu desteği de veriyoruz. Yaşam Koçumuza Sorun bölümünü inceleyiz.Yani elinizdeki diyet programını uygularken başkaca bir probleminizden dolayı vazgeçmenizi istemiyor ve sizi ruhsal olarak desteklemeye çalışıyoruz. Örneğin Online Diyetinizi aldınız ve benimle birlikte uyguluyorsunuz,ancak ekonomik sıkıntılarınız sizi üzüyor ve diyeti bırakmaya eğilim gösteriyorsunuz…İşte bu gibi durumlarda Yaşam Koçumuz John Özkok sizi yalnız bırakmıyor, kendisine yazıp paylaşabiliyorsunuz ve motivasyonunuz devam ediyor, tavsiyeler alıyorsunuz ve Kadınfit ailesinde kalmaya devam ediyorsunuz,diyetiniz asla yarım kalmıyor!

UYGULAMA NASIL İŞLİYOR?

www.kadinfit.com sitesinden,istediğiniz Online Diyeti satınaldıktan sonra  “Online Diyet Form” kısmını  tıklayıp formu doldurup ”gönder” diyorsunuz,doldurduğunuz form ve ödemeniz tarafımıza ulaşır ulaşmaz, size özel Online Diyet Programınız hazırlanıyor ve  iki iş günü içerisinde bize vereceğiniz mail adresinize gönderiliyor.Bu programın içinde, size özel diyet programınıza göre diyetisyeninizle yapacağınız haftalık telefon görüşmelerinin randevu saatleri de mevcut olacaktır.
Bunun yanı sıra dilediğiniz kadar email ve whatsApp görüşmesi sağlayabileceksiniz.

Mutlu danışanlarımızı tanımak ve referans almak istiyorsanız lütfen bunu sormaktan çekinmeyin.

UYGULAMANIN RİSKİ VAR MI?

Uygulamanın riski senin vazgeçerek diyeti yarım bırakmandır!.Ancak biz bunun içinde yaşam koçu servisini devreye sokarak motivasyonunuzu yükseltiyoruz.
Bu defa erteleme,sağlık ve güzellik senin de hakkın!

Sevgilerimizle

Aysu Bekci
Beslenme ve Diyet Uzmanı

Sizden gelen Online Diyet Formu incelenerek oluşturulmuş  size özel diyet programınızda;

 • Genel durumunuz hakkında ve varsa sağlık sorununuz hakkındaki görüşümüz ve genel bilgiler,
 • Haftalık beslenme programınız,
 • Dikkat edeceğiniz özel hususlar,
 • Hedef kilonuz ve hedefe ulaşacağınız tahmini süre,
 • Diyetinizin takibi,hangi periyodlarda takip edileceği,haftalık telefon görüşmelerimizin randevu saatleri,
 • Kilo koruma programı,
 • Sizi  diyetinize bağlı tutacak motivasyonu sağlamak için bizden yaşam koçu desteği bilgisi,
 • Süreç içinde gerekli görürsek kolayca alabileceğiniz bir kan tahlili isteyebiliriz.
 • Bize 7/24 ulaşabileceğiniz e-mail adresleri,
 • Bizimle irtibatta olacağınız watsapp  numaraları,
 • Sosyal ve ekonomik durumunuza göre yapılabilecek değişimler
 • Ücretsiz Kadınfit üyeliği ve alışverişlerinizde %20 indirim.
 • Kadınfit de yayınlanan sağlık ve güzellik dökümanlarının tarafınıza düzenli e-mail edilmesi.
 • Programınız süresi içine denk gelen etkinliklerimize ücretsiz katılımınız.