Bakım Ürünleri İçin Zamanım Yok, Para Lazım

Elbette ihtiyaçların için para lazım.Şu an hiçmi paran yok,yoksa bir gün parasız kalırım korkusuyla mı böyle oturduğun yerden deli gibi endişeleniyorsun?

Lütfen biraz durup bunu düşün.Hala hayatta isen demekki hayattasın.O halde seni minimum düzeyde de olsa hayatta tutacak şartları henüz kaybetmemişsin.Belki de ruhunu besleyen bir şeylerden kaybın var.Belki yaşama sebeplerini iyi listeleyemedin,belki sen kendin ne istersin onu bilmiyor yada göz ardı ediyorsun!??

Özel zevklerini beslemezsen sana ne paran yeter nede zamanın.Sen bilirsin seni mutlu eden şeyleri,onların peşine düş.Önce onları bir bul.Bak o zaman etrafındakileride mutlu edeceksin,sen rahatlayınca para da bulacak seni,söylüyorum çünkü biliyorum,bunu deneyimleyecek ve sana öğütleyecek kadar çok yaşadım güven bana.

Evden adımını attığında güzel ve bakımlı bir kadın olarak alacağın övgülere küçücük bir yatırım yap.Saçına,cildine,kaşına kirpiğine ,ellerine,tırnaklarına bakım yap,bunların hepsinin en etkili,en doğal ve en ekonomik olanlarını sana sitemizde sunduk.Hepsine gücün yetmiyorsa en değerli en güvendiğin yerine yatırım yap,mesela kirpiklerine Lava Brow Lash Care al ve kullan,yada ellerine yatırım yap tırnak bakımın Lava Nail Care olsun.Havan artsın,özgüvenin artsın.Birşeyleri talep etmekte utanmamayı,öne çıkabilmeyi,seni utandıran küçük detaylardan kurtulmayı başar.

Bütün bunları bir yunan kahvesi yudumlarken düşün,akıl ve kalp süzgecinden geçir.

İnan bana ,dimdik durup gözlerime net bir şekilde bakarak uzun kirpikli gözlerinle gülümserken benden borç istersen sana veririm! Al sana para.

Sevgiler Sevgili Dostum

Kadınfit

One reply on “Bakım Ürünleri İçin Zamanım Yok, Para Lazım

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir