Kil Maskesi,Tonik Gibi Doğal Bakım Ürünlerini Nasıl Kullanmalı

İnsan bünyesi acıya da mutluluğa da 21 günde alışır, adapte olur.Bir kirpik uzatıcı ilk onbeş günde etkisini gösterir ama 21.gün sonuçları iyice görmeye başlarsınız.Kil maskesi,tonik gibi cilt dostu ürünler uygulama sonrası hemen farkedilir ancak günler sonra cilt bu ilgiye alışır ve rahatlar.Nefret ettiğiniz bir iş arkadaşınıza bile yirmi bir gün sonra alıştığınızı fark edersiniz.Yada ondan kurtulma  planının son aşamalarına gelmişsinizdir.

Demekki ortalama olarak üç hafta dayanacağız.Bu her ürün için geçerli mi? Elbette hayır!.Örneğin göz altı torbalarına iyi gelen bir ürünü anlık etki için güçlendirerek ürettilerse bu demek ki reklamı ‘’mucize gibi’’ şeklinde cümlelerle yapılan ve gerçekten sürüldüğünde anlık sonuç veren bir üründür.Burada akla ikinci soru geliyor değil mi? Peki yıkayınca geçecekmi bu?

Burada Kadınfit olarak ilk temamızda yer alan kaş ve kirpik bakım yağı,kaşları gürleştiren,kirpik uzatan etkisini elbette bir gecede değil ,düzenli kullanım sonucu onbeş gün ile yirmi bir günde güçlü bir şekilde gösterecektir.Kil maskesi,tonik gibi ürünler hem anında hem uzun vadede etkisini gösterirler.

Tırnak bakımı için ilginize sunduğumuz Lava Nail Care ürünü de bu sınıfta güçlü bir doğal üründür.Siz bakımınızı yapmaya başladığınızda bileceksiniz ki ürün çoktan çalışmaya başladı bile.Ne kadar güzel değil mi? Daha ne olsun.Siz sadece düzenli olarak kullanacaksınız.Ellerinizi saklamanıza gerek yok,koyun masanın üzerine!

Gün boyu makyajdan,tozdan,soğuk ve sıcak hava değişimlerinden mahvolan cildinizi nemlendirip ferahlatmak ise bizim Grande Shooting Toner in işi.Bu tonik ,içinde yüzen doğal partikülleriyle cildinizi şımartmak ihtiyacı olan nemi ve ferahlığı sağlamak için üretilmiş bir savaşcıdır.Ve her makyaj temizliği veya her yüz temizliğinden sonra kullanılmalıdır.

Kadınfit in satışa sunduğu her temadaki her ürün devamı olan ve butik olarak üretilen, insana yatırım yapan ve uzun soluklu bir yaşam biçimi oluşturmayı hedefleyen ürünlerdir. Kokusu ve ferahlığı ile sizi aldığınıza pişman etmeyecek ve tutkunuz olacak kil maskesi ürünümüz Clay Mask Amber Rose u , haftada bir yada iki  defa kullanmanız yeterli olacaktır.Sivilce,akne,ölü hücreleriniz yok olacak.Cildiniz kuru ise nemlenecek yağlı ise dengelenecek ve ferahlayacak.

Sweethearth adlı günlük nemlendirici ipeksi dokusu ile  güneşli bir günde çayırda uzandığınız hissini verecek,Shea Vanilla ve Shea Lavender kremlerimiz ise el ve yüzünüzde veya istediğiniz her bölgede cildi korur,yumuşatarak nemlendirir ve yaşlandırmayı geciktirir,dolayısı ile günlük kullanım içindir.

Kadinfit ekibi sizin için en doğal ,en keyifli ve en etkili bakım ürünü serisini ilgilerinize sundu,denemekte gecikmeyin.

Sevgiler ,

Kadınfit

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir