Kirpik mi hem de Gür ve Uzun Kirpik,Bu Benim İçin Bir Hayal

Erkek  figürü nasıl kısa saç,sakal bıyık ve benzeri şeyler ise,kadın figürü de bir o kadar kaş kirpik ve saç değilmidir.

Peki neden benim kirpiklerim yok denecek kadar az ve neredeyse üç adet kıldan oluşuyor?Bizim garaj bekcisi  Ruhi efendinin bile lripikleri neredeyse kafasındaki kepine kadar uzun.

Haksızlık bu!!.diğer kızları kafaları yamuk olsa bile böyle kız gösteren onları alımlı yapan şey kirpikleri idi tabiî ki!.İster inanın ister inanmayın bunu fark ettiğimde ,yani kirpiğin önemini ve bende hiç olmayışını neredeyse otuz yaşımdaydım.Üzücü değilmi? Bende çok üzgünüm.

Durumu fark eder fark etmez kısa kirpiklerim için,kirpiksiz yıllarımın açığını kapatacak acil çözümler aramaya başladım,

İlk iş Ulus da kirpik eken bir doktora gittim,çok umutluydum,ancak görüşmede hiç tıraş edilmemiş kasık kılına ihtiyaç olduğunu öğrenince 30 yaşıma kadar defalarca tıraş ettiğim kasıklarımı alıp eve döndüm!

İkincisi Nilgün Belgün ün bir sabah programında ‘’ayol bir kullanıyorsun fışkırıyor kirpikler’’ dediğini duyunca eczaneye koştuğum akıllı molekül denen bir teknikle yapılmış bir üründü,gerçekten işe yaradı ama ben kullanmayı bıraktım,kirpiklerimde geri küstüler.

Üçüncüsü Nurgül Kolukırık a ipek kirpik taktırdım,ancak bir tatil yerinde havuzda sağ kirpiğimin kuyruğuna yakın kısmı kopup sallanmaya başlayınca makasla kestim ve döndüğümde geri kalanını çıkarttırdım,ancak kendi kirpiğime yapıştırıcıyla tutturulan bu kirpikler çıkarılırken eldeki avuçtaki kirpiklerimi tamamen kopardı ve tüm kılları dökülmüş hasta bir tip olarak depresyonun eşiğine geldim.

Dördüncü maceram,glokoma yani göz tansiyonuna iyi gelen bir damlanın kirpikleri deli gibi uzattığını okudum ve gidip aldım,ancak gözümde oluşan kaşıntıyla baş edebilmek için bazen arabayı yol kenarına çekip ağlamam gerekti.

Sevgilimin süpürge gibi kirpikleri var,o bir erkek,ne gerek varki kirpiğe!.Ona bakarken bazen utanıyorum,onun gibi kirpiklerim yok,güya kadın olan benim!.Üstelik hayatım boyunca nazlı bir kız çocuğu olmayı istedim ama sanki kirpiklerimin olmayışı şeklinde gelen evrensel mesajı anlayamamışım.Galiba memeleri olan bir erkeğim!

Şaka bir yana,şaka gibi bir ürün bu Lava Brow Lash Care.Tamamen bakıma yönelik,kaşları kirpikleri günden güne gürleştirip uzatıyor,güçlendiriyor.Yalan dolan yok.Gerçek,çünkü şu ara kirpik bükücü ile kirpiklerimi kıvırabiliyorum,yani artık görünür hale geldiler,mutluyum ve devam edeceğim.

Lava Brow Lash Care gerçekten bizlere bir hediye,iyi bir hediye,kaşına kirpiğine sahip çık,sevgiyle ve Lava Brow Lash Care ile büyüt onları.

Sevgiler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir