Çekicilik,Bende Onun Kadar Çekici Olmak İstiyorum

Onu çekici kılan bir yol tutturmuş olması,bişeylere takılıp kalmıyor olması ,istekli ve meraklı olması.Bak bu sabah fotokopi makinasının başında sırf onunla iki kelime konuşabilsin diye kahvesini alan yanına gitti.Çekicilik böyle bir şey.Senin ise midene sancı giriyor.Daha sabah saatin dokuzu oysaki,koca günü ondan nefret ederek mi geçireceksin?

Tıpkı çocuklar gibi olmalı,onları neden severiz ,onlardaki çekicilik çabasızca oluşmuş,haydi bir göz atalım nedenlerine;

Para kazanmak için endişeli değiller

Hasta olunca yaratıcıyı kimseye şikayet etmezler

Hata yaptıklarında korkaklar ve gözlerinden yaşlar akıtırlar

Kavga ettiklerinde kin tutmadan barışırlar

İstediklerini alabilmek için elalem ne der demeden ağlayıp dikkat çekerler,hedefe odaklanırlar

Aşırı öfkeliyken gıdıklarsanız gülüverirler

Sende dünyanın bütün gamı sırtındaymış gibi davranmazsan gülüp geçersin ve çoğunda olmayan bu haslet başkalarını deli gibi sana çeker.

Çekicilik birazda masumiyet demek.Kurnaz kişileri hangimiz severizki?

Kadınfit seni mutlu kılmaya çalışıyor.Yap bir Yunan Kahvesi,arkadaşınıda davet et,içtenlikle ilgilen anlattıklarıyla,konuşurken onu dinle,sıra sana gelsede sende konuşsan diye bekleme.çekicilik sana sessizce ve sen beklemez iken nasıl geliyor gör.

Ona kadınfit sitemizden bahset.Vücudunu beğenmiyorsa söyle ona buradan diyet uzmanımız Aysu Bekci ye sorular sorsun ,saçları soluk,cansız ve taranmıyorsa ona Coco Hair Mask ı öner,yada kirpiklerini beslemesi için Lava Brow Lash Care i,tırnakları için Lava Nail Care i,birde birlikte cilt bakımı yapın. Clay Mask Amber Rose kil maskesinin kokusu sizi mest ederken sivilce,akne ve ölü hücre kalmasın.

Ardından toniklerimizi de deneyin,Acapella,Damask Rose Water,Grande Shooting Toner.Hepsi senin için doğadan ve etkili.

Tek yapman gereken kendi yoluna bakıp hedefine odaklanman ve hayatından keyif alabilmen için kadınfitte kalman.Sen çekicisin zaten,sadece kendine haksızlık ediyordun.

Kendine geldiğin mutlu günlerin artsın eksilmesin.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir