Bu yazı tayt korse ile ilgili ama resmin tamamına da bakalım isterseniz.Doğduğumuz andan itibaren o kadar çok şey ile uğraşırız ki bir bakmışız bazı şeyleri atlamışız!

Mesela dengeli beslenememişiz ve kilo almışız,ya da tiroid bezlerimizin iyi çalışmadığını anlayamamışız ve yine kilo almışız.

Sonrasında diyet programlarıyla durumu düzeltmeye çalışırız.Diyet yapmayı geçici bir çözüm değil de diyeti yani dengeli beslenmeyi bir yaşam şekli olarak kabul etmek gerekir.

Biz Kadınfit olarak Online Diyet hizmeti verirken şunu farkettik;aslında insanlar dengeli beslenmeye meraklı!.Hayatlarının bir yerinde ya da yukarıda dediğimiz gibi en başta ipin ucunu kaçırmış oluyoruz ama önemli olan tekrar yakalamak ve bu mümkün.

Diyet yapmaya yani dengeli beslenmeye başlanıldığında istenen kiloya erişene kadar moralimizi bozan fazlalıkları toparlayan korseler hayat kurtarıcıdır,ancak dikkat edilmesi gereken en önemli konu korsenin rahatlığı olmalıdır.

Yani korse ,ürün olarak fazlalıklarımızı daha küçük bir hacim içine sığdırmaya çalışırken hayatımızı cehenneme çevirmemeli,toparlamalı ama çok sıkmamalıdır.Bu da korsenin doğru bedende alınması ve dikiş ile kumaş kalitesi özellikleriyle ilgilidir.

Dikişsiz korse,tayt korse,kapri korse,doğum sonrası toparlayıcı korse,bir beden küçülten korse gibi hangi tanımla sunulursa sunulsun dikişsiz olması önemlidir.

Terletmeyen Bambu kumaştan,dikişsiz olarak ürettiğimiz korse,tayt korse ve diğer korsaj ürünler müşterilerimizden hemen hemen hiç şikayet almayan ürünler olduğu için mutluyuz.

Emzirme sütyeni ve hamile taytı gibi nitelikli ürünleri de aynı bambu kumaşından ve dikişsiz olarak üretmekteyiz.Dikişsiz çamaşır hem rahat hem de iz belli etmeyen yapısıyla konforludur.

Aldığınız korse bir bölgeyi toparlarken fazlalığı ürün sınırlarının dışına atabilir ve hoş görünmez.Örneğin belde biten bir tayt korse, kilolu bölgeyi bu defa da göğüs ile bel arasında taşırarak kötü bir görüntü oluşturur.Bu durumdan kaçınmak için tayt korse,göğüs altına kadar çıkmalı ve göğüs altında da silikon şerit ile sabitlenmeli ki aşağıya doğru kayarak rahatsız etmesin.

Korse alırken sorunlu bölgeye çözüm bulmak yerine bir başka sorunla uğraşmamak için ürünü doğru seçmek önemli,Kadınfit korse bölümünde bir kahve eşliğinde rahat rahat dolaşarak size uygun olan ürünü seçin.Bu işe vakit ayırın.Korsajlı ürün şakaya gelmez.

Bu esnada sağlıklı beslenme ve diyet, hayat ilkeniz olsun,zira kilo verince bizden satınaldığınız korseleri günlük hayatınızda tayt pantolon şıklığında giymeye devam edebilirsiniz.

Sağlıklı,özgüvenli,neşeli ve mutlu bir hayat dileriz.

Pınar Bekci

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir