İcat mı icat gerçektende tayt korse!.

Zaten tayt giyeceksen ve biraz da fazlan varsa al sana müthiş bir çözüm,aslında atlet korse de aynı şekilde giyilir mi ?Evet giyilebilir..Zaten herşey ‘’ben yaptım oldu’’ ile başlamıyor mu?

Tayt zaten doğası gereği bacakları kalçayı sarıyor,bu sebepden dokumayı özel kılarak popo ve basen ve hatta göbek üzerinde etkili olması göğüs altından başlamasından kaynaklanıyor.Üstelik kaymayı önleyen silikon bantlar sayesinde kaymıyor ve çekiştirmek zorunda kalmıyorsunuz.

Başka bir güzel özelliği de dikişsiz olması.Konforlu bir kullanım sağlıyor.İç bacaklarda boydan boya bir dikiş izi derdiniz yok,daha ne olsun.

Cildiniz de nefes alıyor tayt korse ile,kızamık çıkarmıyorsunuz yani gün boyu..Gün boyu deyince Kadınfit tayt korse ve diğer korse çeşitleri gün boyu giyilebiliyor olması da başka bir güzel nokta.

Bedeninizi iyi bilmelisiniz ki korse satın alırken doğru seçim yapmış olun.Beden ve ağırlık tablosuna mutlaka bakın.

Doğum sonrası korsesi olarak da müthiş bir üründür.Toparlayıcı özelliği ile siz yeni aile üyesi ile haşır neşir olurken vücudunuzda eski haline hızla döner tayt korse ile.

Üstelik fazlaca hareketliyseniz sizi terletirde,vücuttan yeterli miktarda su kaybı söz konusu olabilir.Böylece ter atmış olursunuz, yani farkında olmadan jimnastik faaliyetlerinde de bulunmuş olursunuz.

Karın ve bel kısmındaki özel dokuma sayesinde sıkılaştırıcı ve toparlayıcı özelliktedir.

Ayak ucundan göğüs altına kadar giyindiğimiz tayt korsenin üzerine ne giyersen giy artık.Hepsi güzel durur.İşte böyle güzel bir icat bu ürün.

Tüm sevdikleriniz sizi tayt korse gibi derinden sarıp sarmalasın!

Sevgilerimizle,

KADINFİT

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir