İlk gençlik yıllarımda sadece bir tane saks mavisi bikinim vardı.Birden fazla mayo ya da bikini sahibi olmayı gereksiz buluyordum.Çok sayıda bikinisi olan bir arkadaşıma da sığ bakışlar atmıştım küçümseyerek.

Şimdi iki orta büyüklükte valiz dolusu mayo ve bikini stoğum var! Zaman içinde fikirlerim değişmiş olmalı.İşin daha da geleneksel bir boyut kazandığını itiraf etmem gerekirse nişanlım ip bağcıklı bikini altı başta olmak üzere bikini giymem yasakladı.Brezilya mayosu denen yüksek belli bir model ile kandırmaya çalıştım ama arkadan çıkan müthiş güzellikteki popom ve popo yanaklarım fark edilince bu kurnazlığımda da bozguna uğramış oldum.

İntikamımı plajdaki kavgacı Türk Kızı kimliğine bürünerek almayı planlamaktayım! Ki bu hiç zor olmayacak çünkü güzel Türkiye’mize gelen özgür ve 18 yaşındaki bikini yasağı olmayan güzelcikler ortada dolaştıkça malzeme sıkıntısı çekmeyeceğimi düşünüyorum.O güneş gözlüğü altından bakılan bozuk para zıplatılabilir gergin ve sıkı kalçaların intikamını pekala alırım ben!

Lafı uzatmayalım ve vücut şekline göre nasıl mayo ve bikini seçeriz bunu konuşalım;

Vücut şeklinize göre mayo ve bikini seçerken;

Büyük Göğüslü İseniz,büyük desenli bir bikini giymeyin ve dolgulu üst almayın.Siyah renk başta olmak üzere koyu renkleri tercih edin.

Küçük Göğüslü İseniz,dolgulu üst bikini kullanabilirsiniz ve üçgen bikini üstü göğsü taşıracağı için büyük göğüs izlenimi yakalayabilirsiniz ama denemeden almayın.Saçlarınızda yaratacağınız bir hareket ayrıca küçük göğüs dezavantajını da kamufle ederek görünümünüzü dengeler.

Atletik Yapıda İseniz,sert hatlarınızı yumuşatmak için feminen mayo ve bikini kullanın,özellikle alt kısım mutaassıp olmasın.Yani mayonuzun alt kısmı ya da bikini altınız erkeksi olmamalı.

Kalın Belli ve Göbekli İseniz,Belde büzgülü bir mayo mükemmel toparlar ve yarattığı hareket ile göbeği kamufle eder,özellikle çapraz saran kumaşlarla konforlu bir görünüm elde ederken göbeği de saklamış olursunuz.

Uçuşan pareonuzla plajları sallayın.

En önemlisi bu tatilden eğlenmeniz.Lütfen nasıl göründüğünüzü çok önemseyen biri olarak anımsanmayın.Biliyoruz ki siz hayatta bir çok şeye değer veriyorsunuz,çünkü kendiniz çok değerlisiniz.

Sevgilerimizle,

Müşerref Nejla Sunay

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir