Sivilcelerimden Nefret Ediyorum!

Sivilce ve akne derdini o kadar kötü gösteren birazda vücudun başka bir yerinde değilde yüzümüzde olması.

Hani şöyle gizli bir yerde vuku bulan bir hadise değilki saklayalım hiç değilse.İnsanların bizi görüp ilk baktığı yerde ,yüzümüzde.İşte bu yüzden bizi utandıran korkunç bir şey.

Elimizden geleni arkamıza bırakacakmıyız?Elbette hayır.Önce sivilceli bölgeyi temiz tutacağız,temizleyip iyice kurutmayacağız,çok da yağlandırmayacağız.

Kısaca yüz bakımını ihmal etmeyeceğiz.

Burada Clay Mask Amber Rose Kil maskesi ile Klementin Süper Mask hizmetinizde.Mutlaka size uygun aralıklarda kullanılmalı.Sivilce ve akneyi söküp atıyorlar,cildi rahatlatıp ölü hücrelerden arındırıyorlar.

Clay Mask Amber Rose kokusuyla mutlu ediyor ve sizi sivilce ve akne derdinden kurtarıyor.Cildi dengeliyor.Klementin Süper Mask ise yağlı ciltler için mükemmel bir maske,tamamen doğal ürünlerle bakım keyfi yaşarken yüzünüzdeki güzelliği fark edeceksiniz.

Ve işte asıl bomba!.Yunan Kahvesini içtiniz falınızı kapattınız,sonra fincanı yıkayacakmısınız?Hayır tabiî ki!.Yüzünüze maske yapabilirsiniz.İçindeki ince tanecikler cildin yağını emip küçük küçük masajla ciltteki ölü hücreyi temizleyebilirsiniz.

Bir kahveden bu kadar fayda sağlanırmı? Sağlanır!Yeterki dengeyi tutturalım.

Dengeli,mutlu,sivilcesiz bir hayat dileriz

Sevgilerimizle,

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir